Супровід угоди

Якщо Ви визначились з об'єктом нерухомості і готові укласти договір з забудовником, я пропоную супроводжувати Вас на усіх етапах цього процесу.

Для чого потрібно, щоб юрист був присутнім в момент підписання договору купівлі-продажу нерухомості?

 Купівля нерухомості це відповідальний крок і частіше за все людина нервує та переживає за те чи все зробить правильно з юридичного боку, чи всі данні у договорі будуть  вірними та й таке інше. Тому необхідно, щоб поряд був юрист, який знає на що треба звернути увагу при укладанні договору купівлі-продажу нерухомості.

 Присутність юриста необхідна для того, щоб слідкувати за законністю процедури та перевірити правильність данних у договорі. Також юрист - це спеціаліст, який зможе на місці відповісти на усі супутні питання, якщо вони виникнуть. Іншими словами, юрист поряд - це запорука Вашого спокою і гарантія, що Ви не зробите помилку при укладнні договору.

 Важливий нюанс, що під час супровіду угоди фізично не має можливості перевірити законність будівництва і всі інші аспекти, які входять у послугу правового аналізу. Тому, будь-ласка, зверніть увагу на це. Я рекомендую брати супровід угоди разом в пакеті з правовим аналізом.

Якщо у Вас виникли питання, які вище не були позначені, Ви можете завжди зателефонувати, та отримати необхідну консультацію.