Архітектурна експертиза

Ця послуга пропонує Вам архітектурний висновок стосовно обраного Вами об'єкта будівництва.

 Для реалізації цієї послуги я залучаю архітектора, який має відповідний диплом та сертифікат, а також необхідний досвід роботи генеральним архітектором проектів у житлових комплексах.

Ця послуга надає вам можливість обрати безпечне житло.

 Архітектор аналізує проект будівництва, виявляє порушення (якщо вони є), перевіряє технічні умови та чи відповідає дана будівля нормативам пожежної безпеки.

 Нерідко буває, що забудовник використовує проект будівлі на 16 поверхів, а будує 25. У майбутньому цей нюанс може викликати багато незручностей: багато квартир на поверсі, завжди зайнятий ліфт, погано працююча вентиляція, неможливість пожежників дістатись до вогню.

 Також аналіз генплану забудови допоможе Вам зрозуміти чи зручний цей мікрорайон саме для Вас і чи не збудують поряд з Вашим домом дорогу чи ще одну будівлю через декілька років.

 Головною метою експертизи є визначення чи є данний об'єкт безпечним в усіх аспектах, які частіше за все залишаються без уваги на етапі купівлі і згадуються лише у критичних ситуаціях.

Якщо у Вас виникли питання, які вище не були позначені, Ви можете завжди зателефонувати, та отримати необхідну консультацію.